Zdrowy Wybór - nowa koncepcja biznesowa dla aptekarzy

Nowa koncepcja biznesowa wzmacnia ekonomiczną kondycję aptek

Polska Grupa Farmaceutyczna zawsze w centrum uwagi stawia korzyści dla indywidualnych aptekarzy. Nasze wsparcie to nie tylko najbardziej kompleksowa na polskim rynku oferta produktów oraz wypracowana przez wiele lat sprawność logistyczna. Trzymamy rękę na pulsie zmian na rynku farmaceutycznym. Obserwujemy narastające wyzwania stojące przed naszymi klientami i proponujemy efektywne rozwiązania. Jako specjaliści w dystrybucji leków chcemy wyposażyć naszych partnerów w najnowocześniejsze narzędzia zarządzania apteką.

- Naszym strategicznym celem jest wsparcie indywidualnych aptekarzy i małych rodzinnych sieci. Przygotowaliśmy dla Państwa „Zdrowy Wybór” - autorski projekt prowadzenia biznesu aptecznego - mówi Marcin Majchrzak, wiceprezes Polskiej Grupy Farmaceutycznej S.A. odpowiedzialny na sprzedaż i marketing. – Proponujemy nową jakość  - innowacyjne narzędzia pozwalające zwiększyć ekonomiczną efektywność zarządzania apteką. Zależy nam, by  nasi klienci mogli wykorzystać nowoczesną wiedzę z zakresu zarządzania do zwiększenia zyskowności prowadzonych aptek. Narzędzia i usługi, które zgromadziliśmy w „Zdrowym Wyborze”, dadzą aptece korzyści gwarantujące ekonomiczne bezpieczeństwo. Pomogą one w osiągnięciu wyższej marży aptecznej, pozwolą zredukować szereg kosztów, sprawią, że nowi pacjenci zainteresują się Waszą apteką. Chcemy, żeby synergia wielkiej skali współpracy PGF z producentami farmaceutycznymi oraz wiedzy o zarządzaniu biznesem  przełożyła się na poprawę wyników Państwa firm.

Od początku pracy dla aptekarzy dowodzimy, że możecie Państwo na nas polegać. W aktualnych warunkach „Zdrowy Wybór” jest rozwiązaniem gwarantującym wzmocnienie efektów finansowych pracy aptekarzy. Zredukuje też ryzyko ekonomiczne, z jakim zawsze łączyło się prowadzenie  na własną rękę apteki.

Wrzuć szósty bieg

Nasi Doradcy Klienta PGF są do Państwa dyspozycji. Poznajcie nasze gwarancje dobrego biznesu.  Już wkrótce podczas regionalnych Konferencji Zdrowy Wybór będziecie Państwo mogli poznać założenia i szczegółowe rozwiązania biznesowe zgromadzone w pakiecie "Zdrowy Wybór".

 

Lista aktualności