Oferta

W codziennej współpracy z aptekarzami najważniejsze dla PGF są: partnerstwo, rzetelność, pasja w tworzeniu nowych rozwiązań biznesowych oraz szacunek dla misji zawodowej farmaceutów. 

PGF dysponuje nowoczesną bazą logistyczną. Magazynuje i transportuje leki do aptek w warunkach zgodnych z wytycznymi Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej. Dostarcza produkty na czas w  skali całego kraju.

Celem PGF jest także kompleksowe wpieranie aptekarzy w prowadzeniu biznesu. Firma wciąż pracuje nad udoskonalaniem swojej oferty i rozwiązań pozwalających aptekarzom rozwinąć swoją firmę i usprawnić jej działanie. Najważniejsze z nich to program Zdrowy Wybór oraz narzędzia e-commerce

 

PGF współpracuje z ponad 850 dostawcami leków. Jedynie Polska Grupa Farmaceutyczna oferuje pełen asortyment artykułów farmaceutycznych dostępnych na polskim rynku. Znajdą tu Państwo 29 tys. produktów:

 • preparaty krajowe i zagraniczne w tym preparaty dla diabetyków
 • substancje do receptury
 • preparaty homeopatyczne
 • preparaty ziołowe
 • środki opatrunkowe i nici chirurgiczne
 • środki higieny i kosmetyki
 • sprzęt medyczny
 • sprzęt rehabilitacyjny i środki do opieki nad obłożnie chorymi
 • artykuły techniczno-materiałowe do użytku własnego apteki
   

Dzięki dużej skali działania PGF może zaoferować aptekom konkurencyjne ceny

Firma zapewnia dostawę leków do aptek na terenie całego kraju. Działa 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Każdego dnia realizuje ponad 20 tys. zamówień. Dostarcza farmaceutyki nawet 2 razy dziennie. Zapewnia również transport w tzw. trybie ratującym życie – niezbędne leki mogą zostać wysłane w ciągu kilku minut.

Co jest podstawą szybszej, tańszej i bezpieczniejszej dostawy leków? Zautomatyzowana sieć dystrybucji, dobrze zorganizowana flota transportowa, 13 centralnie zarządzanych magazynów, w tym pięć zautomatyzowanych. 

W PGF skrupulatnie przestrzegane są wszystkie procedury wymagane przez Prawo Farmaceutyczne i Dobrą Praktykę Dystrybucyjną. Baza magazynowa firmy oraz sposób przechowywania i transportowania leków gwarantuje wysoką jakość oraz bezpieczeństwo obrotu lekami. 

Nowym projektem partnerskim polecanym aptekom indywidualnym jest innowacyjny program Zdrowy Wybór wspierający właścicieli placówek niezrzeszonych w sieciach.

Dowiedz się więcej u Doradców Klienta w Spółkach Regionalnych PGF.

 

System sprzedaży bezpośredniej i dedykowanej

Od kilku lat PGF współpracuje z największymi firmami farmaceutycznymi w zakresie sprzedaży bezpośredniej i dedykowanej do aptek.

Tutaj lista producentów wraz z kontaktami do składania zamówień.

Zamów realizację usługi za pośrednictwem PGF!