Nowe perspektywy – pharmbook.pl rozwija skrzydła

Połączenie platform sprzedażowych eMedicines i eFarmtargi z serwisem pharmbook.pl to pierwszy krok w kierunku rozwinięcia wielopoziomowego projektu, jakim jest nowoczesne narzędzie e-commerce łączące dwa środowiska: farmaceutów i producentów leków.

Za pomocą jednego loginu i hasła użytkownicy mogą teraz dokonać zakupów z szerokiej oferty preparatów oferowanych przez Polską Grupę Farmaceutyczną – Hurt oraz skorzystać ze wszystkich funkcjonalności, jakie oferuje pharmbook.

Głównym celem zmian w strukturze portalu jest poszerzenie oferty handlowej i uczynienie z pharmbooka największego narzędzia sprzedażowego na rynku, łączącego w sobie budowanie społeczności biznesowej z kreowaniem nowego spojrzenia na platformę internetową. 

Każdy farmaceuta korzystający do tej pory z portali zakupowych eMedicines i eFarmtargi zostaje automatycznie przekierowany na stronę pharmbook.pl, gdzie korzystając z szerokiej oferty sprzedażowej może dokonać zakupów preparatów, które do niedawna zamawiał poprzez odrębne strony internetowe. 

Kolejną nowością jest zakładka Zapytaj Eksperta, w której użytkownicy mogą znaleźć odpowiedzi na pytania z zakresu podatków, rachunkowości, zagadnień kadrowo-płacowych, finansów, controllingu oraz sporządzania sprawozdań skonsolidowanych. Ponadto każdy farmaceuta może zadać pytanie ekspertowi bezpośrednio poprzez formularz zamieszczony na stronie.

– W najbliższym czasie oddamy w ręce użytkowników kolejne nowe narzędzie, które usprawni przepływ informacji między producentem, apteką i hurtownią. Dzięki nowej funkcjonalności, będącej obecnie w fazie testów, apteki będą miały między innymi możliwość wglądu w historię swoich płatności – mówi Sławomir Rygielski, manager projektu. 

Zespół pharmbooka w dalszym ciągu pracuje nad wprowadzeniem nowych rozwiązań, które ułatwią pracę aptekarzom i pozwolą szybciej reagować na zachodzące na rynku zmiany. 

Lista aktualności