E-commerce

Dzięki usługom e-commerce klienci PGF mają dostęp do szerokiej oferty promocyjnej, usług marketingowych i bieżących informacji branżowych przez internet.

Pharmbook.pl to serwis umożliwiający aptekarzom składanie zamówień drogą elektroniczną w prosty i wygodny sposób. Serwis oferuje także wiele funkcji ułatwiających współpracę z Polską Grupą Farmaceutyczną. Jest także pomocny w  pracy z pacjentami w aptece.

Jako pierwszy serwis w branży farmaceutycznej portal pharmbook.pl został wyposażony w funkcję  "Rozrachunki". Dzięki niej kontrahenci mogą zarządzać wszystkimi dokumentami finansowymi dotyczącymi transakcji z PGF i dokonywać płatności bezpośrednio poprzez portal. „Rozrachunki” pozwalają na natychmiastową aktualizację stanu zobowiązań kontrahenta w stosunku do limitu kredytu kupieckiego i lepsze zarządzanie płatnościami.

Ponadto na portalu pharmbook.pl aptekarze mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń typu e-learning (za które można uzyskać punkty edukacyjne). Pharmbook.pl to także miejsce wymiany informacji, doświadczeń i opinii oraz integracji farmaceutów, właścicieli aptek oraz producentów leków. 

Apteki biorące udział w programie Zdrowy Wybór mają możliwość zarządzania dostępnymi narzędziami poprzez portal pharmbook.pl

Częścią portalu Pharmbook.pl są:

  • eMedicines – elektroniczny kanał zamówień leków o największej rotacji, w tym leków z importu równoległego, po atrakcyjnych cenach

  • eFarmtargi – największe elektroniczne targi farmaceutyczne z ofertą atrakcyjnych rabatów handlowych

  • Grupa Zakupowa „Zyskaj z nami”, dzięki której nawet niewielkie apteki, robiąc zakupy wspólnie, uzyskują warunki zakupu porównywalne z otrzymywanymi przez duże sieci apteczne
  • Oferta Dnia, czyli codzienne promocje dla klientów PGF

Jak korzystać z narzędzi e-commerce oferowanych przez PGF? Dokładne wskazówki otrzymają Państwo u Doradców Klienta w Spółkach Regionalnych PGF. Do Państwa dyspozycji jest także system szkoleń z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem aptecznym.