Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.
Kim jesteśmy Aktualności Piszą o nas Do pobrania Kontakt left menu shadow Get Adobe Flash player
>strona główna >o firmie >kim jesteśmy >organizacja « powrót

Organizacja

ZARZĄD Polskiej Grupy Farmaceutycznej S.A.

 

Anna Socha - Prezes Zarządu

Anna Socha jest z wykształcenia mgr inżynierem budowlanym - ukończyła studia na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Łódzkiej. Absolwentka studiów MBA     w Polsko - Amerykańskim Centrum Zarządzania University of Maryland.  Od początku swojej pracy zawodowej jest związana ze spółkami Pelion Healthcare Group.    W okresie od roku 1993  do 1997 była pracownikiem  Hurtowni Leków a wraz z utworzeniem spółki Medicines SA została w roku 1995 Dyrektorem ds. kredytowania aptek. W latach 1999-2004 pełniła funkcję Wiceprezesa a następnie  Prezesa Zarządu PGF Łódź sp. z o.o. W latach 2004-2011  zarządzała łódzkim oddziałem PGF SA. Od dnia 10 października 2011 roku była Wiceprezesem ds. Operacyjnych  i Finansowych Polskiej Grupy Farmaceutycznej - HURT Sp. z o.o. w Łodzi. W dniu 1 stycznia 2013 objęła stanowisko Prezesa Zarządu PGF HURT Sp. z o.o., od 1 sierpnia 2013 r. przekształconej w Polską Grupę Farmaceutyczną S.A.                                

Anna Socha jest zatrudniona na podstawie umowy o pracę. Wg złożonego oświadczenia nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec PGF S.A.

 

Wojciech Kuczyński – Wiceprezes Zarządu 

Wojciech Kuczyński jest z wykształcenia lekarzem medycyny – ukończył Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Jest doktorem nauk medycznych, studia doktoranckie ukończył na Uniwersytecie Pensylwania. Absolwent Programu MBA dla Młodych Menagerów INSEAD. Z branżą farmaceutyczną związany jest od roku 1996. W latach 1996-2011 pracował w Pierre Fabre Medicament Polska, przez ostatnie 10 lat na stanowisku CEO.

Począwszy od dnia 13 grudnia 2011 jest Wiceprezesem Zarządu ds. Zakupu Polskiej Grupy Farmaceutycznej - HURT Sp. z o.o. w  Łodzi, przekształconej z dniem 1 sierpnia 2013 r.  w Polską Grupę Farmaceutyczną S.A.                                                                             

Wojciech Kuczyński  jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę. Wg złożonego oświadczenia nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec PGF S.A.


Marcin Majchrzak – Wiceprezes Zarządu

Marcin Majchrzak jest ekonomistą - ukończył studia z zakresu zarządzania i marketingu na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego oraz studia podyplomowe z zakresu przywództwa strategicznego ICAN Institute.

Jego kariera zawodowa obejmuje 20 lat pracy w obszarze FMCG na stanowiskach dyrektora sprzedaży w firmach Mars Polska, Masterfoods Polska, Danone Polska oraz Tchibo, w którym  zajmował stanowisko dyrektora sprzedaży na Europę Wschodnią.

W Zarządzie PGF S.A. jest odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.

Marcin Majchrzak  jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę.