Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.
DWD Usługi dla producentów left menu shadow Get Adobe Flash player
>strona główna >dla dostawców >usługi dla producentów >usługi logistyczne « powrót

Usługi logistyczne

Get Adobe Flash player

PGF we współpracy z Pharmalink Sp. z o.o. świadczy usługi składowania dysponując  nowoczesną bazę magazynową, zlokalizowaną w największych miastach w Polsce.

Usługi logistyczne obejmują również dystrybucję do aptek szpitalnych, aptek otwartych, hurtowni, przychodnia, prywatnych gabinetów, a nawet osób prywatnych. PGF oferuje bezpieczny transport leków w stałych zakresach temperaturowych, zgodnych z wymogami prawa farmaceutycznego. PGF świadczy usługi transportu leków termolabilnych w tzw. „zimnym łańcuchu dostaw” zapewniając wysoką jakość i najlepsze rozwiązanie logistyczne w branży farmaceutycznej. Dla udokumentowania warunków przewozu, na życzenie klientów dołączany jest rejestrator temperatury, który rejestruje temperaturę do momentu przekazani przesyłki odbiorcy.

Więcej informacji: www.pharmalink.pl

Oprócz usług logistycznych, PGF świadczy na rzecz producentów działania z zakresu marketingu. Za pośrednictwem Aptek Dbam o Zdrowie w Polsce może zapewnić kompleksowy pakiet usług marketingowych dla produktów wprowadzanych na rynek, począwszy od wspólnych akcji marketingowych, poprzez dystrybucję materiałów reklamowych w aptece, direct mailing, merchandising, Aż po własne wydawnictwa dla aptek i pacjentów.